Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Наш край корінням стародавній, а серцем – молодий (до 80-річчя утворення Сумської області)
 
Театр «Тіволі» в Сумах


Колезький реєстратор Дмитро Митрофанович Корепанов був палким шанувальником театру, в молоді роки грав у аматорських виставах, пізніше займався театральною антрепризою. Тому і задумав збудувати в Сумах нове стаціонарне театральне приміщення.

Дмитро Митрофанович знайшов оригінальний проект, автором якого був відомий харківський архітектор О. Гінзбург. Міська влада виділила велику ділянку землі на Покровській вулиці та надала незначні кошти з міського бюджету. До отриманої суми Д. Корепанов додав власні заощадження і у 1907 році розпочав будівництво. Робота просувалася повільно, коштів не вистачало. Дмитро Митрофанович не раз закладав у банку незавершене приміщення для отримання кредиту, звертався до багатих міщан за допомогою.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Наш край корінням стародавній, а серцем – молодий (до 80-річчя утворення Су ...
 • Територіальне методичне об’єднання сільськогосподарських бібліотек м. Суми ...
 • Територіальне методичне об’єднання сільськогосподарських бібліотек Сумської ...
 • До 190 річчя - з дня народження Івана Герасимовича Харитоненка
 • Метод об'єднання


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 8-02-2019, 14:10 | Переглядів: 76
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН