Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Новини інформаційно-бібліографічного відділу
 
ДЕНЬ БІБЛІОТЕКИ НА КАФЕДРІ


З метою популяризації діяльності бібліотеки, ознайомлення з її можливостями та послугами, інформаційно-бібліографічним відділом бібліотеки СНАУ систематично проводяться інформаційно-ділові зустрічі з викладачами кафедр. Називаємо ми цей захід традиційно - «День бібліотеки на кафедрі».

Ось і цього разу, 6 лютого співробітник бібліотеки відвідала кафедру філософії і поспілкувалась з науковцями. Питання, які розглядались на заході були дуже корисними для викладачів: нагадування методики користування електронними ресурсами бібліотеки та репозиторієм університету, ознайомлення з книгозабезпеченістю кафедри та надання інформації про дотримання академічної доброчесності науково-педагогічними працівниками.

Всі учасники заходу зазначили, що така зустріч є цікавою і плідною для розвитку взаємодії «кафедра-бібліотека».

Бібліотека запрошує до подальшої співпраці всі кафедри нашого університету. За інформацією звертайтеся до зали електронних видань № 2 (ауд. 163г).


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Новини інформаційно-бібліографічного відділу
 • Новини інформаційно-бібліографічного відділу
 • Новини інформаційно-бібліографічного відділу
 • Новини інформаційно-бібліографічного відділу
 • Новини інформаційно-бібліографічного відділу


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 8-02-2019, 14:47 | Переглядів: 68
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН