Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Наш край корінням стародавній, а серцем – молодий (до 80-річчя утворення Сумської області)
 
Його називали Великим Борисом

Наш край корінням стародавній, а серцем – молодий (до 80-річчя утворення Сумської області)

«…Мій любий слухач видав мені вексель довіри, і над кожним твором я працюю до самозабуття, аби люди не помилилися у своєму довір’ї. Не можу не бути відвертим: я щасливий, що став співаком», – так писав про себе великий, талановитий співак Борис Гмиря. Його ім’я велично стоїть поряд з такими геніями вокалу як Кетлін Феррієр, Марія Каллас, Енріко Карузо, Федір Шаляпін та інші. Борис Романович мав голос широкого діапазону, м’якого, красивого тембру. Неперевершений бас рідкісного оксамитового забарвлення, поєднував у собі бас-кантанте і басо-абсолюто, ідеальний за своєю звуковою місією, якого не було ніколи і ні в кого ані до, ані після нього.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Наш край корінням стародавній, а серцем – молодий (до 80-річчя утворення Су ...
 • Запрошення на виставку
 • Запрошення на книжкову виставку
 • До 95-річчя з дня народження Олекси Яковича Ющенка “А в душі – ...
 • Запрошення на виставку


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 28-02-2019, 15:05 | Переглядів: 77
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН