Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Запрошення на виставку
 
Поет нескореного покоління

Запрошення на виставку

Бібліотека періодично інформує своїх читачів про видатних українців. Сьогодні ми знайомимо вас з поетом Олегом Ольжичем, сином нашого земляка - Олександра Олеся, відомого українського письменника.

Олег Ольжич (Олег Олександрович Кандиба) змалку відрізнявся особливими здібностями, його виключні таланти могли забезпечити йому блискуче майбутнє вченого-археолога і видатного українського поета. Але доля обрала його для іншого - для боротьби за свободу України.

Можна по-різному ставитися до творчості Ольжича (на виставці можна ознайомитися з деякими з них), але кожна людина низько схилить голову над жертвою, яку приніс цей талановитий поет і вчений на вівтар своєї Батьківщини. Про смерть таких борців сказав болгарський поет Христо Ботев: «Хто за свободу життя віддав – той не вмирає».

Дізнатися більше про життя та творчість поета можна з матеріалів, що представлені на книжковій виставці в читальній залі наукових видань (каб. 104б, корп. ф-ту ЕіМ).Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Запрошення на виставку
 • Запрошення на книжкову виставку
 • Запрошення на книжкову виставку
 • До 90-річчя з дня народження Павла Прокоповича Глазового
 • ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 4-03-2019, 15:56 | Переглядів: 66
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН