Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Екологічна просвіта
 
Найсуворіший в історії закон про захист ґрунтів


З 1 січня 2019 року в КНР набрав чинності Закон «Про запобігання забрудненню ґрунту Китайської Народної Республіки». Цей документ вважається найсуворішим в історії законом про захист ґрунтів – у ньому прийнята жорстка система захисту навколишнього середовища і покарань за незаконні дії. Зокрема, це стосується такого:

1. Нерегулярна обробка тари з-під агрохімікатів. Таку тару слід здавати в спеціалізовані установи для екологічно чистої обробки. У разі порушень закону, з фермерів стягується штраф від 200 до 2000 юанів, а з господарюючих суб’єктів – від 10 тис. до 100 тис. юанів.

2. Скидання токсичних і небезпечних речовин на сільськогосподарські угіддя, зокрема зі стічними водами, шламами і шлаками, які можуть погіршити стан ґрунту, спричинить стягнення штрафу в розмірі понад 100 тис. юанів за нанесення незначної шкоди, а за порушення, що призвели до серйозних наслідків – до 2 млн юанів.

3. Використання забруднених земель для меліорації. У разі будь-якого порушення стягується штраф понад 100 тис. юанів.

(З журналу «Пропозиція» за 2019 р., № 1, С. 12).
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Запрошуємо на виставку


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 13-03-2019, 10:00 | Переглядів: 57
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН