Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Новини інформаційно-бібліографічного відділу
 
ДНІ БІБЛІОТЕКИ НА КАФЕДРАХ


У рамках тижня бібліотеки на кафедрах було проведено зустрічі представників бібліотеки СНАУ з науковцями та студентами інженерно-технологічного факультету.

Головною метою заходів було закцентувати увагу присутніх на інформаційних ресурсах бібліотеки СНАУ, виявити прогалини у навиках користування базами даних, визначити питання, за якими будуть побудовані наступні зустрічі. Як зауважують науковці, «Дні бібліотеки на кафедрах» залишаються актуальними, особливо для студентів, які не мають навичок роботи з електронними ресурсами бібліотеки СНАУ. Для учасників заходів були проведені майстер-класи з користування різними науковими базами даних через смартфони. З них вони дізналися про нові джерела інформації, а саме: інформаційні ресурси бібліотек України, міжнародні наукометричні бази даних та ін. Присутні були ознайомлені з міжнародними стилями оформлення бібліографічних посилань. Проведено огляди нових фахових періодичних видань. Не залишилось без уваги і питання порядку внесення літератури до електронної бібліотеки.

Науковці та студенти висловили щиру подяку організаторам заходів кандидату історичних наук Островській Наталії Миколаївні та працівникам абонементу № 3 Хрущ Тетяні Петрівні, Бурді Ніні Іванівни за надану інформацію і висловили своє побажання подальшої співпраці.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Новини інформаційно-бібліографічного відділу
 • Новини інформаційно-бібліографічного відділу
 • Новини інформаційно-бібліографічного відділу
 • Новини інформаційно-бібліографічного відділу
 • Новини інформаційно-бібліографічного відділу


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 15-03-2019, 14:21 | Переглядів: 30
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН