Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Екологічна просвіта
 
Ой ти робот, робот…

Екологічна просвіта

«Полюбіла женщіна робота желєзного.
Сильного, красівого, в побуті полєзного»
(пісенька гурту «ТІК» )

Рік тому аграрний світ облетіла звістка про те, що американець Джо Джоунз розробив робота для виполювання бур’янів на ділянках, де вирощуються овочі. Машина на ім’я Tertill оснащена акумулятором, сонячною батареєю для його заряджання, тримерами і кількома датчиками для наближення. Це своєрідна бритва, або сапа, яка виполює бур’яни. Пересувається на чотирьох нахилених колесах, може їздити й по городу, й по складнішій місцевості. Призначений для цілодобового перебування в саду або на городі. Для прополювання використовує просту схему: бур’яни короткі, рослини довгі. Розпізнавши рослину, Tertill, не чіпаючи її, скошує бур’яни. Робот також, за потреби, може поливати рослини.

Після тривалих випробувань апарат дістав дві додаткові функції: передавати на смартфон власника інформацію про стан посівів і грунту, а також працювати в ролі опудала від кроликів або білок.

Незабаром Tertill можна буде придбати за 250$.

На думку розробника, новий робот сподобається прихильникам робототехніки та фермерам, які вирощують рослини без застосування засобів проти бур’янів.

(Інформація з журналу "Зерно" за 2019 р., № 1, С. 196-198)Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Новини інформаційно-бібліографічного відділу
 • Екологічна просвіта


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 20-03-2019, 10:34 | Переглядів: 66
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН