Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Запрошення на виставку
 
Борис Павлович Грабовський – революціонер «електронної музи»

Запрошення на виставку

«Я вірю в геній наших людей і глибоко
переконаний, що ми досягнемо чудесного»


Всі ми знаємо, що на Сумщині є село Грабовське, перейменоване у 1964 р. на честь українського поета-революціонера Павла Арсенійовича Грабовського. Зі шкільних лав знаємо й про самого поета. А от про те, що його син Борис у 1928 р. вперше у світі створив повністю електронну систему передачі на відстань і здійснив практичну трансляцію за цією схемою рухомого зображення – знають лиш деякі з нас. А все тому, що ім’я Бориса Павловича Грабовського, українського винахідника та його досягнення довгий час замовчувалися. Час виправити цей «пробіл»!

Про відкриття одного зі справжніх чудес сучасної цивілізації – електронного телебачення, долю самого Бориса Павловича Грабовського, ви маєте можливість дізнатися на виставці в читальній залі наукових видань (к. 104б, корп. ф-ту ЕіМ,).


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Запрошення на виставку
 • До 90-річчя з дня народження Павла Прокоповича Глазового
 • Запрошення на книжкову виставку
 • Запрошення на виставку
 • Наш край корінням стародавній, а серцем – молодий (до 80-річчя утворення Су ...


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 29-03-2019, 11:49 | Переглядів: 68
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН