Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Екологічна просвіта
 
Потужна зброя проти глобального потепління

Екологічна просвіта

На думку дослідників, загальна кількість дерев на планеті та їх вплив на клімат дуже недооцінювалась. Якщо посадити ліси на всіх, сприятливих для росту дерев територіях, це зразу нейтралізує десятиріччя викидів парникових газів.

Вчені об’єднали супутникові дані з результатами наземних спостережень і вияснили, що зараз на Землі росте 3 трлн дерев. Це в сім разів більше від попередньої оцінки NASA. Потім команда за допомогою комп’ютерного моделювання зробила припущення, скільки ще дерев можна посадити в парках, лісах і на занедбаних ділянках планети. Підсумкова цифра склала 1,2 трлн. І це потенційно найпотужніший вплив на клімат, який сьогодні може надати людство.

(З журналу «Ландшафт і архітектура» за 2019 р., № 2, с. 10).Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 5-06-2019, 16:12 | Переглядів: 10
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН