Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наш край корінням стародавній, а серцем – молодий (до 80-річчя утворення Сумської області)
 
 

Твори у виконанні Бориса Гмирі введено у найпрестижніші музичні каталоги світу. У 1962 році його ім’я внесено до престижної Міжнародної енциклопедії «Who is who?», у 1992 – до списку ста славетних українців за тисячолітню історію України, у 2001 – до альманаху «Видатні діячі України минулих століть», у 2002 – до альманаху «Золоті імена України. Народжені Україною».

Борис Гмиря – наш земляк, він народився 5 серпня 1903 року в м. Лебедин Сумської області в робітничій сім’ї. Тяжко працював з 11 років. Середню освіту здобув у віці 27 років. Далі навчався у Харківському інженерно-будівельному інституті, а з 4-го курсу був запрошений на навчання ще і до Харківської консерваторії. Блискуче закінчив обидва навчальні заклади. Працював у Київському театрі опери і балету.

Йому пропонували роботу у Великому театрі СРСР, Ленінградському та Мінському оперних театрах. Але Б. Гмиря ці пропозиції відхилив, оскільки не уявляв своєї діяльності за межами України. Любити її і творити для неї у будь-якому найпрекраснішому місті світу він не міг.

Для тих, хто побажає детальніше ознайомитися з біографією нашого видатного земляка, ми підготували виставку видань присвячену творчості Бориса Гмирі. Переглянути її можна у каб. 21, корп. ф-ту ЕіМ.


 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН