Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини інформаційно-бібліографічного відділу
 
 

Присутніх зацікавили представлені наукові періодичні видання за профілем кафедр різних університетів України, монографії, автореферати дисертацій, що надійшли за останній час до фонду бібліотеки СНАУ, а також нові надходження навчальних та наукових видань українською та іноземною мовами. До уваги вчених СНАУ кандидат історичних наук Островська Н. М. розповіла про потенціалWEB-сторінки бібліотеки. Науковці оговорили питання комплектування бібліотеки СНАУ науковими та начальними виданнями та отримали рекомендації з питань оформлення посилань в наукових роботах. Найактивнішими учасниками заходу виявилися завідувачі кафедр факультету економіки та менеджменту професор Михайлова Л. І., доценти Дубовик С. Г., Агаджанова С. В., магістри та аспіранти з піднебесної, які з зацікавленістю відвідали інформаційний день наукової бібліотеки.

Зустріч пройшла в діловій та дружній атмосфері.Учасники заходу висловили щиру подяку ведучій Наталії Миколаївні за надану інформацію та побажання про подальшу співпрацю факультету та бібліотеки. 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН