Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ТАЄМНИЦІ КНИЖКОВИХ ПОЛИЦЬ
 
 

Рідкісна і унікальна книга Лютера Бербанка «Жнива життя» видання 1939 року, яка є в нашій бібліотеці. Читаючи цю книгу, ви познайомитесь з біографією людини, головною метою якої був не заробіток грошей, а збагачення знань та бажання бути корисним людям.

Лютер Бербанк – видатний американський селекціонер-садівник. Але займався він не лише садівництвом, але і квітникарством, овочівництвом, дендрологією. І за що б він не брався, доводив усе до логічного завершення, і мав успіх на будь-яких теренах. Його успіх базувався на постійному спостереженні за рослинами та інтуїції. Спостерігаючи за природою, Бербанк постійно навчався і це було величезним задоволенням у його житті, тому що «природа – це не тільки мудрий учитель, вона також знає, як зробити свої теми чарівно цікавими і як оточити їх чудесами і красою».

Бербанк вивів багато нових сортів рослин. Серед них: високоврожайну з великими бульбами картоплю, зелений горошок, придатний для консервування, цибулю з солодкими цибулинами вагою більше 1 кг, сливу без кісточки, кактус без колючок, ожину без шипів, білу ожину, блакитний мак, амариліси з квітками до 30 см у діаметрі та багато іншого.

Прочитайте книгу, - буде цікаво.
Українська сага «Люди не зі страху» Світлани Кириченко – це спогади автора, які вражають багатством змісту і стилем. Цю книгу читаєш, як роман. Кириченко в подробицях описує життя 60-80 років: буття дисидентства, дружин і дітей, які залишилися самі в родинах, яких ув’язнені чоловіки та батьки. І залишилися не просто, а з тавром – родичі «антисовєтчика». Отже, знайти роботу, вступити до ВИШу – усе це для цих людей було великою проблемою. А ще й пильний нагляд КДБ (Комітет державної безпеки), яке стежило за родинами арештованих день і ніч. Але все це тільки загартовувало цих надзвичайно сильних і мужніх людей.

Книжка Світлани Кириченко спонукає до глибшого, об’ємнішого осмислення всього пережитого нашим народом, осмислення теперішніх подій і наших перспектив.

Якщо Вас зацікавила сага «Люди не зі страху» Світлани Кириченко і бажаєте дізнатися більше про 60-80 роки минулого століття, запрошуємо до наукового абонементу бібліотеки СНАУ.
Нобелівський лауреат, класик американської літератури Джон Ернст Стейнбек визнаний майстер слова. «Зима тривоги нашої» (1961) ‒ останній роман Стейнбека, неймовірно сучасний і актуальний, хоча дія його відбувається в 60-і роки в Новій Англії, у вигаданому невеликому містечку.

Головний герой роману ‒ Ітен Аллен Хоулі, нащадок колись дуже багатої сім'ї, ветеран Другої світової війни, людина освічена, порядна і чесна, опиняється в скрутному становищі. Він змушений працювати продавцем в бакалійній крамниці. Ітен звик до зовсім іншого життя, тому йому не просто змиритися з таким падінням. Тоді він іде на угоду з совістю, щоб отримати колишній статус і положення. Однак нечесні махінації, які повернули герою багатство, не роблять його щасливим.

Бажаючих ознайомитися з романом Джона Стейнбека «Зима тривоги нашої» запрошуємо звернутись до фонду наукового абонементу бібліотеки СНАУ.
Історія про те, як один день змінив усе життя. Герой повісті Генріха Бьолля «Хліб ранніх років» протягом одного єдиного дня зрозумів, що всі останні роки його існування були помилкою. І одна доленосна зустріч розставила все на свої місця.

Головний герой повісті – молодий хлопець, майстер з ремонту пральних машин, клієнти його цінують. Він має машину, винаймає гарну і недорогу кімнату, він майже накопичив грошей на ліцензію, і скоро може створити конкуренцію своєму начальнику. Він зустрічається з донькою цього начальника, і в майбутньому вони збираються одружитися. Теперішнє життя склалося, і його не зрівняти з тим життям, яке було сім років тому. Тоді він голодував, і, навіть, бувало крав різні речі, для того, щоб прокормитися. Тоді він мріяв про хліб. А зараз він може купити хліба стільки, скільки зможе донести.

Життя, як вважав герой, склалося. Але одного разу, в понеділок, весь цей чудово налагоджений життєвий механізм розсипався на дрібні крупинки.

Чому так сталося? Хто допоміг йому «згадати» в собі людину і насолодитися чудом любові? Ви дізнаєтеся про це, коли прочитаєте один з найбільш поетичних творів Г. Бьолля «Хліб ранніх років», який є у нас в бібліотеці.
Любителям психології бібліотека рекомендує цікаву книгу Еріка Берна «Игры, в которые играют люди». Е. Берн – високопрофесійний психотерапевт, психіатр, засновник оригінального напряму в психотерапії і в той же час цікавий і талановитий письменник.

«Игры, в которые играют люди» – одна з книг, які найбільш продавалися в Україні у 2017 році. Ця книга навчить вас, як звільнитися від стереотипів, від впливу сторонніх людей і впливу найближчого оточення, як вільно вибирати ті способи мислення і дій, що є оптимальними в даній ситуації. Ви дізнаєтесь про можливість побудувати свою поведінку так, щоб ніхто не мав можливості змінити ваше життя своїм впливом, якщо ви того не бажаєте.

Запрошуємо тих, хто бажає вивчити простори нових життєвих ігор на абонемент № 3 (каб. 204, корп. ІТФ).

До нових зустрічей!
Тарас Прохасько за фахом – біолог, працював вчителем, барменом, радіоведучим. Але його головне покликання - література й журналістика. Своєю творчістю він належить до сучасного постмодерного українського дискурсу, є одним із представників станіславського феномену.

У новелах сучасного автора «Лексикон таємних знань» немає чіткого сюжету, прив’язки до часу й простору, пафосу й спроб «навчити життю». Але в ньому багато почуттів і пахощів, любові і зрад, простоти і складнощів життя одночасно. Це мереживо слів і плетиво емоцій -– спроба пізнати світ через органи відчуття.

Для тих, хто не боїться інтелектуальної прози і хоче отримати естетичне задоволення, запрошуємо ознайомитися з даним виданням. Книга знаходиться у фонді наукового абонементу бібліотеки СНАУ.
Хочемо представити до Вашої уваги історичний роман українського письменника Василя Шкляра «Маруся» – це розповідь про повстанського отамана Марусю Соколовську – тендітну золотоволосу дівчину народившись для щастя, але бурхливий 1919 рік – один із найдраматичніших в історії України – покликав її до боротьби за волю Вітчизни. Після загибелі братів, отаманів української повстанської армії, 16-річна гімназистка Саша Соколовська бере до рук зброю і стає на чолі тисячного війська. Відтепер вона – отаман Маруся. Жінка-легенда, саме ім'я якої сповнює жахом ворогів.

Василь Шкляр створив не просто неповторне історичне полотно, а захоплюючий твір, де історія поєднується з сильними і щирими емоціями, а жорстока війна пронизана романтикою кохання.

Якщо Вас зацікавив історичний роман Василя Шкляра «Маруся», запрошує до наукового абонементу бібліотеки СНАУ.
Роман Жоржі Амаду бразильського письменника «Габрієла, кориця і гвоздика» опублікований в 1958 році. Переведений на безліч мов та удостоєний багатьох літературних нагород.

Твір ніжний, забавний і чуттєвий, автор, якого сам називав його «сонячної книгою». Події, описані в романі, відбуваються в двадцяті роки в одному з невеликих портових міст Бразилії. Героїня твору Габрієла любить життя у всіх її проявах, несе людям добро, прагне до свободи, її любов на перший погляд, нехитра, але абсолютно незвичайна для провінційного міста, його патріархального суспільства. В якому трагедія перетворюється на фарс, а драматичні події війни за плантації какао набувають рис веселого народного карнавалу. Це історія про край какао з його чварами і жорстокістю, а також щедрістю і героїзмом. Про суворий чоловічий світ, про боротьбу завтрашнього і вчорашнього, про «запаморочливий дух прогресу», і про те, в чому цей самий прогрес в результаті вимірюється.

Якщо Вас зацікавив роман Ж. Амаду «Габрієла, кориця і гвоздика» запрошує до наукового абонементу бібліотеки СНАУ.
Дивовижні оповідки з книги Юрія Винничука «Вікна застиглого часу» миттєво переносять нас у невеличке містечко Станіслав другої половини минулого століття, коли автор був ще дитиною. Перед читачем постає дивовижний світ дитинства, де реальність переплітається з фантастикою, а казка з дійсністю, де чарівниці й відьми такі ж буденні, як лікар або вугляр. Світ мальовничих видінь і снів, марева розбурханої уяви, світ правди і вигадки, спогадів, легенд, казок, домашніх традицій. Той щасливий період життя, овіяний чаром казки і магією дійства, і досі сниться автору.

Події, які відбуваються з героями твору є і вигаданими, і реальними. Але якраз таке хитросплетіння стимулює читача прочитати книгу якомога швидше, щоб дізнатися, а що ж далі.

Книга написана барвистою, соковитою мовою, пересипаною галицькими діалектами, читається легко і з захопленням – це і є винничуківський авторський стиль.

Запрошуємо наших читачів до наукового абонементу бібліотеки, де можна отримати цю книгу та багато інших цікавих книжок.
Цей роман не залишить вас байдужим, не забудеться, не зітреться з пам’яті, торкнеться лагідним теплом людських історій з реального життя. Ви поринете в неповторну атмосферу львівських кав’ярень, відчуєте запах дощу, а разом з ним і запах самого міста. Усе це можна знайти і відчути у книзі «Кав’ярня на розі» Оксани Сайко.

Заваріть собі кави, охопіть філіжанку долонями, щоб зігріти їх – і своє серце – передчуттям дива, а потім сядьте в улюблене крісло і розгорніть цю книгу…

Книга чекає Вас на абонементі наукових видань (каб. 13, корп. ф-ту ЕіМ)Текст праці Н. Хілла «Думай і багатій» базується на ранній роботі автора «Закон успіху» і є результатом більш ніж двадцяти років досліджень, заснованих на його тісній співпраці з великою кількістю людей, які досягли успіху в житті. Хілл вивчив характеристики цих людей і розробив тринадцять «законів», які повинні застосовуватися для досягнення успіху. Книга «Думай і багатій» служить стандартом для мотиваційної літератури і давно отримала статус неперевершеного класичного підручника. Її текст укомплектований коротким, але доступним і вичерпним керівництвом із вивчення і застосування блискучих і плідних ідей автора.

Поспішайте опанувати теоретично і практично цю важливу книгу, яка знаходиться на науковому абонементі бібліотеки СНАУ, і ви зумієте досягти успіху на шляху до багатства та щастя.


"Жінка його мрії"
У цієї книги складна доля, адже це перший заборонений в сучасній Україні твір. Право на опублікування роману автору Олесю Ульяненку довелося майже рік виборювати у суді, адже у 2009 році цей роман був визнаний порнографічним, його навіть було вилучено з книгарень. Та зрештою, тяжкий шлях роману до книжкової полиці призвів до смерті автора.

Жанр – містичний трилер про сучасне життя. Хоча… визначте жанр самостійно.

Книга чекає вас на абонементі наукових видань (каб. 14, корп. ф-ту ЕіМ).


Книга Д. Робінсона «Чарлі Чаплін» – це книга про життя та творчість видатного англійського кіноактора, сценариста, композитора і режисера, універсального митця кінематографа, творця одного з найзнаменитіших образів світового кіно – образу волоцюги Чарлі, що з'явився в короткометражних комедіях. Написана вона доступною мовою, тому легко читається. Безмежна творчість Чапліна описана докладно. Автор, спираючись на багатий матеріал з почуттям теплоти і вдячності великому генію за його творчість, розповідає про безліч нюансів і подій, які заважали, або навпаки, сприяли кар'єрі і особистому успіху Чарлі. Ця захоплююча художня біографія, написана з повним доступом до архівів Чапліна, розповідає всю історію блискучої складної людини.

Якщо Вас зацікавила ця книга і ви бажаєте розгадати разом з автором феномен Чарлі Чапліна, запрошуємо до наукового абонементу бібліотеки СНАУ.

Хто не захищається – гине

Василь Ян«Чінгісхан» (1939 р.) – перша книга трилогії романів Василя Яна (Янчевецький) – головної праці письменника, де розглянуто соціальні, моральні, гуманістичні концепції епохи і народу, народу і особистості. Автор відтворив боротьбу Русі з іноземними поневолювачами. Академік Лихачов зазначав, що нашестя татаро-монгольських полчищ було трагедією давньо-руської культури: руйнувалися чудові пам’ятники зодчества, живопису, убожіли мистецтво й література, народно-пісенна творчість.

Татаро-монголи, одержимі ідеєю світового панування, сп’янілі від тимчасових успіхів, зустріли на Русі незнаний досі масовий опір. Весь народ піднявся на захист своїх земель, своєї вітизни, виявляючи при цьому нечуваний героїзм і самовідданість. «Не знаємо… міста, яке б здалося на милість переможця», – зазначав академік Тихомиров.

Василь Ян відтворив широку картину трагедії того часу, в образах якої виражені одвічні думи і устремління нації. У ролі головних героїв виступають не грізні хани, перед якими тремтить Європа, а народ, його кращі сини і дочки, носії вищих духовних цінностей. «Я намагаюся показати читачеві, головним чином юнацтву, найгероїчніші сторінки минулого країни і народів, яскраві образи борців, які сміливо захищали свою Вітчизну від вторгнення безжальних і грізних завойовників, щоб у героїчних образах захисників люди знаходили гідний приклад для наслідування», – говорив про мету своїх романів Василь Ян.

Запрошуємо всіх бажаючих перегорнути сторінки відомого роману Василя Яна «Чінгісхан», який знаходиться у фонді наукового абонементу бібліотеки СНАУ.


«Приваловські мільйони» - роман Д. Н. Маміна-Сибіряка, написаний у 1883 році. Один з найбільш видатних творів автора, створений на реальних фактах із життя промислового Уралу ХІХ століття. Сюжетною пружиною роману є мільйони Сергія Привалова, які він має отримати у спадок. Але чи отримає він їх чи назавжди втратить право розпоряджатися Шатровськими заводами, які можуть давати величезні доходи? Навколо золотого блиску цих мільйонів і розгортаються всі пристрасті. Зав’язуються складні інтриги не лише навколо Привалова, але й між опікунами. В чиї руки потрапить спадок? Хто і як зможе ним розпоряджатися? Вирішення цих питань виявить суть головних персонажів роману.

Автор створив яскраві образи героїв, змалював особливий колоритний побут. Читач занурюється в події роману з перших сторінок, від яких складно відірватись.

Книга чекає своїх читачів на науковому абонементі бібліотеки СНАУ!

 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН