Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Куточок психолога
 
 
ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ ПЕТРУСЕНКО М. М.ГЕЛОУІН, ПСИХОЛОГІЯ СВЯТА

Гелоуін свято запозичене. Кожного року в українському інтернеті точаться діскусії чи потрібно нам його святкувати. На Заході в костюми привидів та відьом одягаються навіть прихожани церков. Але я не хочу говорити про релігійний бік питання. Більш за все мене цікавить психологічний аспект свята. До речі, якщо вас все ж таки турбує релігійне питання, то оберіть для себе образ Леїчи Дарта Ведера із Зіркових Війн, підійдуть і персонажі з Гаррі Поттера чи чарівника із країни Оз.

Чи любили ви в дитинстві дивитися фільми жахів? Чи цікавитеся цим жанром зараз? Можливо ви той, хто завжди не міг заснути після перегляду такої картини... І це нормально. За статистикою тривожнісь та страх перед паранормальними речами мають 79% населення. Авжеж рівень у кожного рівний, але нічого незвичайного чи неправильного у цьому немає. Але треба проводити чітку лінію розмежування між фільмами жахів та Гелоуіном. Бо дивлячись страшний фільм чи читаючи того ж Стівена Кінга ми пассивно сприймаємо усю інформацію, а ось під час Гелоуіну ми активно пропрацьовуємо свої страхи. Вживаючись у роль монстра ви символічно долаєте свої страхи. Тепер ви самі вирішуєте як поведе себе ваш персонаж. Дуже важко боятися те, що може стримати під контролем. До того ж всі ці ігри наповнені сміхом. Поряд ваші друзі. Вам легко і комфорто. До того ж, навіть якщо у вас немає ніяких страхів - побути монстром це чудова компенсація напруги, особливо якщо у своєму буденному житті ви звикли не демонструвати емоції. Зараз ви можете скинути зайві емоції, агресію. Можете шуміти та ричати. При цьому все відбувається в беспечному середовищі, де так люди і мають поступати.

Подумайте, який образ ви хочете вибратидля себе. Ваш вибір може багато про вас розказати:
ЗОМБІ. З вами завжди весело. Ви талюдина, яка може все залишити на останню мить і всеодно встигнути. Ви можете собі дозволити "криминальне задоволення", такі як з'їсти шматок торта о другій годині ночі чи витратити всю стипендію на модний гаджет.

СЕЛЕБРІТІ. Вам подобається увага. Але в той же час вам здається, що ви могли б бути в іншому місті і краще використати свій потенціал.

МЕКСИКАНСЬКА НАРЕЧЕНА З ЦУКРОВИМ ЧЕРЕПОМ. Ви - інтелектуал. Ви цікавитесь культурою інших народів і психологією. Ви дещо екстравагантні, але важко знайти цікавішого співрозмовника ніж ви.

ПРИВИД. Вам цікаво знати, що про вас кажуть люди. Ви б не відмовились бути присутнім невидимим там, де говорять цікаві для вас (чи про вас) речі. Ви добра людина, але не даєте сісти собі на голову.

ВІДЬМА. Дівчатам подобається цей образ. Його легко обіграти і він відображає нашу сутність - чарівні, але небезпечні. Часто його обирають закохані леді.

КОСМОНАВТ, ДОКТОР, СВЯЩЕННИК. Якщо ви обираєте костюм представника тієї чи іншої професії, це означає що ви знаєте, чого ви хочете від життя і як цього досягти. 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН