Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
МБА
 
  Шановні користувачі наукової бібліотеки Сумського НАУ!

Завдяки міжбібліотечному абонементу (МБА) перед Вами відкриті фонди усіх книгозбірень України.

МБА – це служба, яка об’єднує бібліотеки різного відомчого підпорядкування, і завдяки якій користувач нашої бібліотеки має можливість замовити будь-які документи, необхідні для наукової та навчальної роботи з будь-якої іншої бібліотеки міста або всієї України.

Працювати з літературою, отриманою по МБА дозволяється як у читальній залі наукових видань наукової бібліотеки СНАУ (каб. 104б, корп. факультету економіки та менеджменту), так і за її межами протягом терміну, що вказаний бібліотекою-відправником.

Для того, щоб отримати документи з інших бібліотек по МБА слід заповнити бланк-замовлення, який завіряється печаткою наукової бібліотеки СНАУ. На кожне видання заповнюється окремий бланк.

Бібліотека СНАУ надає у тимчасове використання:
- Книги – терміном на 10 та 30 днів;
- Періодика – терміном на 15 днів;
- Ксерокопії та електронні копії – у постійне користування.

По МБА не надсилаються:
- дисертації;
- рукописи;
- періодичні видання за поточний рік;
- довідники, енциклопедії, словники та інша довідкова література;
- художня література.

Копіювання книг у повному обсязі бібліотекою не виконується. Користувач може замовити копію уривка книги, як що це відповідає науковій або освітній меті. Відповідальність за порушення ч. 1 ст. 23 Закону України «Про авторське право й суміжні права» несе користувач, який замовив копію документа.

Матеріальну відповідальність за літературу, отриману по МБА повністю несе користувач.

Поштові витрати за пересилання документів друку сплачує користувач.

Оформити замовлення можна в читальній залі наукових видань кім. 103 корпусу факультету економіки та менеджменту. Відповідальна за МБА – провідний бібліотекар Мороз Тетяна Генріхівна.Адреса:
Сумський національний аграрний університет
Наукова бібліотека, МБА
вул. Г. Кондратьєва,160
м. Суми
40021

 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН