Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наш край корінням стародавній, а серцем – молодий (до 80-річчя утворення Сумської області)
 
 
І все ж театр був збудований! Відкриття театру відбулося взимку 1911 р. Це була унікальна на той час, найбільш прогресивна у технічному відношенні споруда. Глядацька зала вміщала понад 800 осіб. Чудова акустика. Сцена оберталася, підлога міняла нахил. Це стало можливим завдяки широкому використанню різноманітних механізмів, які були виготовлені на сумських заводах. Театр був названий «Тіволі», але жителі міста відразу відкинули цю назву. Всі називали його «Театр Корепанова». Назва «Тіволі» закріпилася лише за невеликим парком, що розташувався за приміщенням театру. У ньому, під час тривалих антрактів, для публіки працював ресторан з вишуканою кухнею і грав дамський струнний оркестр. У театрі виступало багато відомих на той час артистів і театральних труп.

…За свою історію театр пережив багато різноманітних подій. З 1981 року тут знаходиться обласний театр для дітей та юнацтва.
(Інформація з книг:

Близнюк А. М. Почесні громадяни міста Суми / А. М. Близнюк, Н. С. Подоляка. – Суми, 2005. – С. 33–34.

Суми. Пам’ять старих вулиць : зб. іст.-краєзн. матеріалів. – Київ, 2009. – С. 292).

 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН