Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Трибуна читача
 
 

Історія нашої країни в художніх творахНещодавно я відвідала презентацію книги «Генерал» Аркадія Поважного, що відбувалася у прес-центрі SumyNews. Автор – наш земляк- сумчанин, член Літературно-мистецької студії «Орфей», дуже цікаво розповідав про свій новий твір, про роботу над ним.

Роман «Генерал» присвячений життю і діяльності шефа контррозвідки служби безпеки ОУН УПА, одного з дев’яти генералів УПА, лицаря Золотого Хреста Заслуги – Миколи Арсенича-Березовського. У цьому творі автор в динаміці розкриває усе життя керівника СБ починаючи з дитячих років і закінчуючи смертю в боротьбі з більшовицькими окупантами, коли 23 січня 1947 р. він був оточений НКВДистами. Автор дослідив і детально змалював цей момент – застреливши зв’язкову «Наталку» та дружину, обливши гасом і підпаливши документи, Микола Арсенич застрелився сам.
Постать Миколи Арсенича, що посмертно отримав звання генерала Служби Безпеки, не дуже відома, навіть на його малій батьківщині. Автору довелося провести власне розслідування за архівними документами та спілкуючись із земляками головного героя.
Твір А. Поважного є дуже своєчасним і повчальним у часи війн та революцій, у смугу яких вступила Україна, особливо для молоді. Щоб оборонити себе зараз, варто знати як це робилося понад піввіку тому.

Аркадій Поважний люб’язно подарував книгу «Генерал» читачам наукової бібліотеки СНАУ з дарчим надписом. Я звернулась до бібліотеки, щоб першою взяти книгу, прочитати її та порекомендувати іншим студентам.

Катерина Кравченко,
студентка II курсу факультету агротехнологій
та природокористування

 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН