Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Цікаві факти про бібліотеки і книги
 
 


Цікаві факти про читання1. Перша електронна версія художнього твору з’явилась у 1988 р. Це була «Аліса в країні Чудес» Л. Керролла.

2. В Україні створення електронних бібліотек було розпочато в 1998 р. Першою розпочала цю діяльність Національна бібліотека України ім. В. Вернадського. Здійснила вона це шляхом повнотекстового розширення електронного каталогу.

3. 80% Інтернет-користувачів вважають, що найважливішою інновацією у бібліотеці є доступ до її електронних ресурсів та послуг.

4. Бібліотеки роблять світ зручнішим та допомагають заощадити кошти, адже переважна більшість бібліотечних послуг – безкоштовні. Серед найголовніших – користування навчальними та художніми виданнями.


 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН