Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Вітальне слово
 
 

Шановні відвідувачі! Раді вітати Вас на офіційному сайті наукової бібліотеки Сумського національного аграрного університету!


Сьогодні наша бібліотека – це сучасна науково-інформаційна установа, культурно-освітній та методичний центр з розгалуженою мережею абонементів і читальних залів. Невід’ємною складовою сучасної бібліотеки є можливість обслуговувати віддалених користувачів, для яких ми пропонуємо віртуальні виставки, віртуальну довідкову службу, електронну доставку документів. У користувачів є можливість здійснювати пошук необхідних видань за розподіленим електронним каталогом, де представлені електронні каталоги нашої бібліотеки й усіх коледжів СНАУ та організований авторизований доступ до повнотекстових баз «Електронна бібліотека», «Фонд електронних документів». До Ваших послуг також різноманітна тематика сторінок сайту: інформація про нові надходження видань до бібліотеки за останній квартал, план на поточний місяць та інформація про вже проведені культурно-просвітницькі заходи, літературна сторінка, інша цікава інформація. Маємо надію, що знайомство з бібліотекою, її ресурсами і послугами буде для Вас приємним і корисним. Заходьте, читайте, вивчайте, користуйтесь нашими ресурсами. Будемо раді Вашій участі у наших заходах з популяризації книг. Ми завжди Вам раді!


З повагою, колектив наукової бібліотеки Сумського НАУ

 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН