Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Як отримати доступ до повних текстів документів
 
 
Для того щоб працювати з електронним документами, необхідно знати:
1)По перше вам необхідно зайти до електронного каталогу, натиснути на вкладку (базу даних) «Електронна бібліотека», вибрати вид пошуку (стандартний чи розширений) та категорію пошуку. Знайшовши потрібний для Вас документ, необхідно його завантажити, для цього необхідно натиснути на «повний текст» з розміром (повний текст 6,42 МВ). Після натискання на «повний текст» з’явиться діалогове вікно. В даному вікні необхідно обрати потрібну дію - «сохранить», «открыть», «отмена».2) Скачавши потрібну Вам роботу необхідно визначити в якому форматі Ваш повнотекстовий документ. Для цього необхідно виділити (активізувати) скачаний документ, натиснувши один раз лівою кнопкою миші. Потім правою кнопкою миші натиснути на цьому ж документі. Після цього з’явиться контекстне меню, тобто діалогове вікно, в якому необхідно обрати пункт меню «Свойства». Натиснувши на даний пункт з’явиться вікно, де можна знайти рядок з таким написом – файл “DJVU”або файл “PDF”, чи документ Microsoft Word. Також визначити в якому форматі знаходиться документ можна іншим способом. При завантаженні документу з електронної бібліотеки, в діалоговому вікні, що з’являється при натисканні на повний текст з розміром, є рядок, в якому вказаний вид документу. Відповідно файл “DJVU”або файл “PDF”, чи документ Microsoft Word.

3)Якщо Ви впевнилися у правильності формату тексту, то необхідно обрати програму яка потрібна для відкриття того чи іншого повнотекстового документу. Щоб відкрити файл “DJVU”, Вам необхідно встановити на комп’ютері програму WinDjView, для файл “PDF” необхідно використовувати програму Adobe Reader або ABBYY FineReader. Щоб відкрити документи Microsoft Word, необхідно встановити програмне забезпечення, а саме - Microsoft Office Word, бажано встановлювати програмне забезпечення більш нових версій для продуктивності, відповідності програм з документами та зручнішої роботи, та щоб не виникали некоректні ситуації.

ІНСТРУКЦІЇ З ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОГРАМИ WinDjView
1) Для того щоб встановити програму, необхідно натиснути двічі правою кнопкою маніпулятора миша на файл WinDjView SETAP.

2) після натискання з’явиться діалогове вікно, в якому необхідно буде підтвердити, що ви бажаєте встановити дане програмне забезпечення, натиснувши кнопку «Выполнить».

3) далі з’явиться вікно, в якому необхідно буде обрати мову встановлення програми. Обравши зручну для Вас мову, потрібно підтвердити свій вибір, натиснувши кнопку «ОК»
4) після того як натиснули кнопку «ОК», з’явиться наступне діалогове вікно, в якому необхідно буде ознайомитися з різними попередженнями та проханнями.
Прочитавши текст у даному вікні, потрібно підтвердити продовження встановлення програми, натиснувши на кнопку «Далее».

5) наступним кроком буде вибір компонентів для встановлюваної програми. Це можна зробити, вибравши в наступному вікні за допомогою встановлення чи зняття «галочок» навпроти запропонованих компонентів. Щоб продовжити натисніть «Далее».

6) наступним кроком інсталяції (встановлення) програми буде вибір місця для встановлення, тобто обираємо локальний диск (D, C, E) та відповідну папку (Program Files). В даному вікні відображається необхідний об’єм пам’яті на диску для встановлення програми та об’єм вільної пам’яті на обраному локальному диску.

7) Щоб продовжити встановлення потрібно натиснути кнопку «Далее». Потім з’явиться вікно встановлення, в якому потрібно ознайомитися з правилами та натиснути «Установить». Таким чином почне відбуватися інсталяція програми.


8) далі буде відбуватися наглядне встановлення, де ви спостерігаєте за процесом інсталяції. Після встановлення відкриється наступне вікно, в якому потрібно натиснути «Далее».


9) наступним кроком потрібно натиснути кнопку «Готово» і можна користуватися програмою. Таким чином і відбувається встановлення програмного забезпечення.
 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН