Українська бібліотека  від проєкту LibreTexts Бібліотека підручників, перекладених українською мовою.

 

Open TextBooks Library  – відкрита бібліотека безкоштовних, рецензованих та ліцензованих підручників

 

Каталог Pressbooks – це безкоштовний каталог із можливістю пошуку, який містить 5868161 книг у відкритому доступі, виданих організаціями та мережами, які використовують Pressbooks. За допомогою видавничої платформи Pressbooks легко копіювати, переглядати, реміксувати та розповсюджувати будь-який відкрито ліцензований вміст, знайдений тут.

 

Каталог електронних книг   – це щоденно зростаючий список посилань на електронні книги, документи та конспекти лекцій, які є у вільному доступі в Інтернеті. Ви можете надсилати власні електронні книги або додавати інші ресурси, які вам трапляються.

 

TU Delft Open Textbooks  – це платформа, яка містить у вільному доступі підручники, створені викладачами TU Delft, які використовуються на курсах бакалавра та магістра в TU Delft.

 

The Free Library – безкоштовна бібліотека - це безцінний дослідницький інструмент і найшвидший і найпростіший спосіб знайти корисну інформацію практично з будь-якої теми.

 

OpenStax – безкоштовні підручники та ресурси

 

DOAJ  – це унікальний і обширний індекс різноманітних журналів відкритого доступу з усього світу, створений зростаючою спільнотою, який прагне забезпечити вільний доступ до якісного вмісту в Інтернеті для всіх.

 

Open Research Library (ORL) – цей модуль може похвалитися різними високоякісними відкритими освітніми ресурсами. Кожен текст можна завантажити та роздрукувати для використання в режимі офлайн, а також для необмеженого доступу на платформі Open Research Library. Завдяки сотням текстів провідних експертів у цій галузі, а також добірці інформативних відеороликів Академії Хана, цей модуль ідеально підходить для допитливих студентів, дослідників, викладачів і не тільки. Предмети включають науку, бізнес, технології, мистецтво, гуманітарні науки, математику тощо.

 

LibreTexts – усі бібліотеки Libretexts абсолютно безкоштовно доступні для всіх через Інтернет.

 

Teaching Commons – об’єднує високоякісні відкриті освітні ресурси від провідних коледжів та університетів.

 

Портал знань – Знання повинні бути доступними – відкриті навчальні матеріали, дистанційне навчання, дистанційне тестування знань. Вільний доступ до навчальних курсів різної тематики. Освітні ресурси з інформаційних технологій, програмування, проектування програмного забезпечення, а також матеріали з інших предметних галузей.

 

Наукова періодика України  – каталог журналів за тематикою (фізико-технічні, медико-біологічні, суспільні та гуманітарні науки).

 

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України - є бібліотекою відкритого доступу і передбачає безкоштовний доступ читачів до наукової інформації в Інтернет з правом читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, проводити пошук, посилатися на повнотекстові статті, індексувати, тобто використовувати її з законною ціллю без фінансових, юридичних і технічних перешкод, що відповідає Будапештській Ініціативі Відкритого Доступу.