Сумський купець 2-ї гільдії Олександр Антонович Крінер був за освітою інженером-технологом. Приїхав він у Суми за запрошенням родини Івана Герасимовича Харитоненка для влаштування сучасного рафінадного заводу. Після того як Крінер розробив власний спосіб виготовлення рафінаду, йому запропонували стати управляючим і надали частину акцій заводу.

На початку 1910-х років Крінер провів реконструкцію Павлівського рафінадного заводу, доклавши до неї чимало зусиль та пішов з посади директора у 1914 році. Заводу він віддав майже 40 років.

Родина Крінерів мала також два маєтки, цукроварню та два сучасних спиртових заводи на Харківщині та один маєток, при якому також працював цукровий завод, – у Курській  губернії.

Олександр Крінер постійно мешкав у місті Суми, у кам’яному будинку по вулиці Троїцькій, 33. Цей будинок зберігся до сьогодні, і хоча у радянські часи тут надбудували другий поверх і перебудували дворовий фасад, він входить до реєстру пам’ятників архітектури місцевого значення. Його називають «будинком Фауста», оскільки на фасаді над вікнами розміщені чоловічі та жіночі горельєфи з характерним ренесансним типом обличчя та деталей одягу. Вважається, що серед них є зображення самого Крінера та його дружини.

При садибі був невеликий сад та гараж із автомобілем «Мітчел».

Кухня у будинку розташовувалась у підвальному поверсі, а страви в їдальню подавали спеціальним ліфтом. Це був перший ліфт у місті Суми.

Відомостей про представників родини Крінерів після 1917 року у краєзнавців, на жаль, немає.

(Інформація з книги: Сковородинівський путівник українськими маєтками. — Харків : Раритети України, 2024. — 176 с.)