Акція

Проєкт «Українська книга в укриттях Херсонщини»

 

Протягом війни в Україні зруйновано понад 130 бібліотек. У тому числі й Херсонську обласну наукову бібліотеку ім. О. Гончара. В окупованих містах і селах вороги викрадали та вивозили найцінніші фонди, а книги українською мовою просто знищували. І тепер нашим співвітчизникам на деокупованих територіях не вистачає книг. А тому Міністерство освіти і науки України ініціювало збір книжок з метою утворення мобільних бібліотечних куточків в укриттях деокупованих населених пунктів Херсонської області.

Ініціатива спрямована на просування ідеї читання україномовної літератури з метою популяризації української мови й використання її у повсякденному житті та на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами. Після припинення ведення активних бойових дій на територіях громад усі книги будуть спрямовані на відновлення книжкових фондів бібліотек області. Давайте спільними зусиллями допоможемо відродити бібліотеки звільненої частини області!

Акція «Один студент – одна книжка для Херсона» проходитиме протягом березня – травня 2024 року. Збір книжок за участі студентів та науково-педагогічного персоналу відбувається у бібліотеці СНАУ. Книги для херсонців можна принести у всі бібліотечні підрозділи.

Підтримаємо херсонців разом!