ДЕНЬ БІБЛІОТЕКИ НА КАФЕДРІ

У лютому інформаційно-бібліографічним відділом бібліотеки СНАУ були організовані Дні бібліотеки на кафедрах інженерно-технологічного факультету (кафедра експлуатації техніки, кафедра проектування технічних систем, кафедра технічного сервісу, кафедра енергетики та електротехнічних систем).
Метою такого заходу є популяризація діяльності бібліотеки, ознайомлення з її можливостями та послугами.
Для науковців були організовані виставки літератури за тематикою дисциплін, надана інформація про книгозабезпеченість кафедр. Також на кожній кафедрі були проведені тренінги з користування електронними ресурсами бібліотеки та репозиторієм.

Викладачі цікавились можливостями електронної бібліотеки та фондом електронних видань, які забезпечують якісний доступ користувачам до інформаційних ресурсів, зручність користування, а також зберігання необмежених обсягів інформації. Вони внесли свої пропозиції для подальшого співробітництва бібліотеки та кафедр.

Бібліотека запрошує всі зацікавлені кафедри нашого університету для проведення таких заходів. За інформацією звертатися до інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки СНАУ (каб. 21е).