Екологічна просвіта

Ковток свіжого м’яса

Хто б міг додуматися створити рідке м’ясо? А така ідея належить німецькому м’ясникові Пітеру Классену з Рейнланд-Пфальца. Цей дивовижний чоловік винайшов три різновиди м’ясних напоїв: «Стейк», «Бомбейська яловичина» та «Королівська курка». На розробку унікального продукту було витрачено аж три роки. І все заради того, щоб подрібнити м’ясо до консистенції какао, щоб не відчувалися волокна, щоб покупець залишився задоволеним, наповнений щастям, вітамінами, мікроелементами та… м’ясом.

За ідеєю, рідке м’ясо може стати швидким джерелом енергії та потрібних поживних речовин. Поява продукту очікується в магазинах роздрібної торгівлі та на автозаправках. У виробництво диво-напою Классен вклав близько 1 млн євро.

Трохи про секрети м’ясного Майстра: аби приготувати корисний і смачний напій, м’ясо спочатку варять з овочами у бульйоні у величезних котлах. Потім його доводять до пюреподібної консистенції, після чого рідину розливають у пляшки і за допомогою високих температур стерилізують. В охолодженому вигляді дивовижний продукт можна зберігати близько року.

(Інформація з журналу «Зерно» за 2019 р., № 7, С. 114).