Місто химер і райських птахів

Головний герой цієї романтичної і доволі містичної історії проведе вас по місту, в якого немає імені. А воно йому і не потрібне. Бо всі ми знаємо це Місто. Воно – вічне. Місто, в якому відбуваються дивні містичні події. Місто, в якому живуть почуття і кохання. Місто, в якому багато архітектурних родзинок, знайомих і незнайомих. Місто з колоритними районами, зі своєю атмосферою, з унікальним шармом.

Неповторне місто, «проста прогулянка по якому здатна очистити настрій, відновити сили, подарувати легкість і гармонію. Маєш лише докласти зусиль і приділити Місту трохи свого часу і уваги. А воно віддячить сповна, жодних сумнівів».

Алекс Птаха – автор повісті – займається екскурсійною справою, що приносить йому найбільше задоволення і здобуває позитив та вдячність від аудиторії. Літературна сфера – ще одне захоплення, що також має шанси стати плідною сферою авторської реалізації, принаймі він на це серйозно налаштований.

Ця незвична книжка на межі містичного трилера, туристичного путівника і архітектурного альбому уже вирушила у свою екскурсію книжковими полицями. Є вона і у нашій бібліотеці.

Завітайте до нас та отримайте втіху від читання!