ЗАПРОШЕННЯ НА ВИСТАВКУ

Цього року 18 травня Україна відзначатиме національне свято – день вишиванки. У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка, адже в ній закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. Одягнувши вишиванку, людина демонструє свою приналежність до українського народу, вшановує красу національного одягу , виражає свою культурну освіченість та духовну свідомість.

День вишиванки є важливим історичним та культурним святом, що відзначається у всьому світі. Цей день є символом української національної спадщини та нагадує про необхідність її збереження. У 2023 році це свято буде особливим, воно стане ще одним підтвердження єдності та патріотизму нашого народу.

З приводу цього свята у бібліотеці організовано виставку – інсталяцію «Непереможна і єдина стоїть у вишиванці Україна». Представлено книги та журнальні статті. Запрошуємо всіх відвідати абонемент наукових видань (кор. Е і М) для ознайомлення з поданою літературою.