Запрошення на виставку

«Якісні продукти –здорова людина»

15 жовтня відзначаємо професійне свято працівників харчової промисловості, а незабаром 20 жовтня – Міжнародний день кухаря та кулінара.

Сьогодні продукція вітчизняної харчової галузі стала справді конкурентоспроможною і як ніяка інша галузь, дуже швидко розвивається задля того, щоб відповідати сучасним трендам, побажанням та смакам споживачів. Завдяки використанню інноваційних технологій у харчовій промисловості спостерігаються позитивні тенденції, значний виробничий потенціал і спроможність задовольнити потреби населення у високоякісних, безпечних для здоров’я продовольчих товарах.

Від щирого серця вітаємо викладачів і студентів факультету харчових технологій з професійним святом – Днем працівників харчової промисловості. Бажаємо міцного здоров’я, миру, достатку та нових звершень.

Наукова бібліотека запрошує переглянути виставки літератури, які ми підготували до вашого свята: «Якісні продукти – здорова людина» та «Пригощайтесь – це смачно».

Наша література та знання викладені на сторінках видань допоможуть Вам досягти поставлених цілей, йти до мети  та бути готовими до викликів як сьогодення так і майбутнього.

Чекаємо вас у каб.204 корпусу ІТФ.