Запрошення на виставку

«Правила дорожнього руху – твої правила»

 

Здавна дорога вважається символом руху, адже дороги ведуть нас у майбутнє, з’єднують з рідними і близькими людьми, об’єднують народи і країни. Тож велика відповідальність лежить на тих, хто сідає за кермо, займається виготовленням, обслуговуванням і ремонтом автомобільного транспорту та доріг, якими здійснюється його пересування. Це величезна відповідальність не тільки за своє власне життя, але і за життя пішоходів та пасажирів.

Напередодні професійного свята – Дня працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України, щиро бажаємо нашим науковцям, викладачам, студентам миру, невичерпної енергії, міцного здоров’я і завжди зеленого світла на життєвих і автомобільних шляхах!

Наша бібліотека до свята презентує виставку видань «Правила дорожнього руху – твої правила» на який ви знайдете нову літературу з питань інтелектуальних систем автомобілів, ремонту, правил дорожнього руху та багато іншої корисної інформації. Запрошуємо усіх, хто не уявляє своє життя без автомобіля та тих, хто тільки мріє про власне авто, переглянути виставку.

Чекаємо вас у каб. 204 корп. ІТФ.